Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.

Usługi

Doradztwo w zakresie usług TSL

Kompleksowe doradztwo w zakresie przewozów międzynarodowych jak również przewozu towarów niebezpiecznych ADR.

Jeśli masz problem z którym nie możesz sobie poradzić nasi eksperci są do Twoich usług. Wiedz, że dobrze trafiłeś.

SZCZEGÓŁY NASZEJ USŁUGI:

Mamy ogromne doświadczenie w transporcie krajowym i międzynarodowym, zatrudniamy najlepszych specjalistów od logistyki, spedycji i realizacji usług TSL. To wszystko sprawia, że możemy również szkolić w tych obszarach inne firmy na najwyższym poziomie. Współpracowaliśmy już w tym zakresie z wieloma klientami.

Chcesz działać na rynku jako firma spedycyjna? Planujesz uruchomić usługi transportu międzynarodowego? Transport ADR ma być Twoją specjalnością? W każdym z tych obszarów najważniejsza jest wiedza, a potem odpowiednie wyposażenie i park samochodowy. Przekażemy Ci know-how, doradzimy, jak uruchomić firmę transportową i spedycyjną, przeszkolimy Twoich pracowników. Zapewniamy kompleksowe doradztwo i kompleksowe wsparcie w początkowej fazie działania Twojej firmy.

Jak może wyglądać nasze doradztwo w zakresie usług TSL? Zgłaszasz się do nas, a nasi eksperci przyjeżdżają do Twojej firmy. Spędzą tam nawet kilka tygodni, jeśli będzie taka potrzeba. Pomagają zorganizować i uruchomić firmę transportową, szkolą pracowników (może to obejmować nawet całą załogę), pomagają uzupełnić i rozbudować park maszynowy, wdrażają niezbędne procedury i systemy informatyczne. Przez cały czas możesz korzystać z wiedzy naszych ekspertów i uczyć się od nich. Nasza rola kończy się wtedy, gdy jesteśmy już pewni, że Twoja firma funkcjonuje, jak należy. Potem również służymy naszym wsparciem, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Możesz zwrócić się również do nas, gdy działasz już od dawna na rynku transportowym, a masz problem w obszarze TSL i nie wiesz, jak sobie z nim poradzić. Nasi eksperci przeanalizują sytuację i podpowiedzą najlepsze rozwiązanie.

Wyposażenie

Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w:

  • GPS
  • CERTYFIKAT XL
  • PEŁNE WYPOSAŻENIE ADR I TABLICE DO ICH PRZEWOZU
  • MULTILOCK
  • TABLICE DO PRZEWOZU ODPADÓW
  • PASY MOCUJĄCE 500DAN, KĄTOWNIKI PLASTIKOWE
  • MATY ANTYPOŚLIZGOWE 8M
  • BELKI ROZPOROWE

Nasza flota składa się z ciągników siodłowych MAN oraz naczep Wielton

MASZ KŁOPOT W ZAKRESIE USŁUG TSL? ROZWIĄŻEMY GO BŁYSKAWICZNIE! SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ!

Zaufały nam już setki firm. Skontaktuj się z nami i uzyskaj szczegółowe informację na temat naszych usług oraz tego, jak możemy pomóc rozwinąć się Twojej firmie.

POMAGAMY FRANKOWI