Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.

Usługi

Przewóz towarów niebezpiecznych

Z firma WR TRANSPORT nasz klient ma pewność, że powierzony nam towar bezpiecznie dotrze w wyznaczone miejsce bez wywierania jakichkolwiek negatywnych skutków dla otoczenia.

Przewóz towarów niebezpiecznych ADR jest objęty szeregiem unormowań prawnych oraz surowymi wymogami co do wyposażenia aut oraz wiedzy i umiejętności osób odpowiedzialnych i zaangażowanych w damy przewóz.

SZCZEGÓŁY NASZEJ USŁUGI:

Transport towarów niebezpiecznych to ogromne wyzwanie, któremu może sprostać jedynie przewoźnik odpowiednio do tego przygotowany. WR Transport zapewnia kompleksowe usługi w zakresie spedycji i dowozu takiego ładunku.

Międzynarodowy transport ADR na terenie całej Europy oraz transport ADR na terenie Polski to tylko część naszych usług związanych z ładunkami niebezpiecznymi. Zapewniamy również doradztwo w zakresie załadowania, wyładowania i przewozu takich ładunków. Zatrudniamy przeszkolonych, wysokiej klasy specjalistów, którzy przez cały czas czuwają nad powierzonym nam ładunkiem niebezpiecznym, pozostają w stałym kontakcie z kierowcą oraz doradcą do spraw bezpieczeństwa w przewozie towarów niebezpiecznych, reprezentującego klienta.

Transport ADR podlega surowym wymogom i wiąże się z koniecznością przestrzegania wielu norm prawnych zarówno Unii Europejskiej, jak i polskiej Ustawy o przewozie towarów niebezpiecznych oraz innych przepisów. Wiąże się to między innym z wykorzystywaniem specjalnie przystosowanych pojazdów do przewozu ładunków niebezpiecznych, które mogą prowadzić tylko odpowiednio przeszkoleni kierowcy.

Zlecając transport towarów niebezpiecznych naszej firmie, masz pewność, że Twój ładunek zostanie dostarczony w sposób bezpieczny dla środowiska oraz ludzi i zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami. Wykonujemy przewóz materiałów niebezpiecznych zarówno w postaci stałej, jak i ciekłej oraz gazowej.

Wyposażenie

Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w:

  • GPS
  • CERTYFIKAT XL
  • PEŁNE WYPOSAŻENIE ADR I TABLICE DO ICH PRZEWOZU
  • MULTILOCK
  • TABLICE DO PRZEWOZU ODPADÓW
  • PASY MOCUJĄCE 500DAN, KĄTOWNIKI PLASTIKOWE
  • MATY ANTYPOŚLIZGOWE 8M
  • BELKI ROZPOROWE

Nasza flota składa się z ciągników siodłowych MAN oraz naczep Wielton

JUŻ DZIŚ SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I ROZPOCZNIJ WSPÓŁPRACĘ! ZAPRASZAMY!

Zaufały nam już setki firm. Skontaktuj się z nami i uzyskaj szczegółowe informację na temat naszych usług oraz tego, jak możemy pomóc rozwinąć się Twojej firmie.

Don`t copy text!
POMAGAMY FRANKOWI