Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.

Usługi

Transport całopojazdowy międzynarodowy

Znamy specyfikę wszystkich krajów Unii Europejskiej oraz państw nie wchodzących do niej. Z nami Twój ładunek jest bezpieczny, bez względu na miejsce docelowe.

Mając dostęp do setek aut na terenie Europy możemy optymalizować trasy, zapewniając naszym klientom nie tylko niższe koszty oraz szybkie dostawy, ale i ograniczając negatywny wpływ na środowisko naturalne co jest dla nas bardzo ważne.

SZCZEGÓŁY NASZEJ USŁUGI:

Transport międzynarodowy i spedycja zagraniczna to obszary, w których jesteśmy ekspertami. Znamy doskonale specyfikę nie tylko wszystkich krajów, które są członkami Unii Europejskiej, ale i państw spoza Wspólnoty. Ta wiedza i doświadczenie w transporcie międzynarodowym sprawiają, że możemy zaproponować specjalne rozwiązania transportowe każdemu klientowi.

Oferujemy międzynarodowy transport całopojazdowy (FTL) zarówno ładunków na paletach, jak i przesyłek niespaletyzowanych. Dodatkowo realizujemy transport międzynarodowy ADR w całej Europie. Przewóz towarów niebezpiecznych odbywa się specjalnie przygotowanymi pojazdami, które prowadzą bardzo doświadczeni kierowcy. Spedycja międzynarodowa jest ważną częścią naszej działalności i realizujemy ją na najwyższym poziomie bez względu na skalę zamówienia transportowego.

Mamy dostęp do setek pojazdów na terenie całej Europy, zarówno własnych, jak i sprawdzonych kontrahentów. Dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie zoptymalizować trasy przejazdów oraz zapewnić transport samochodem, który posiada ładowność i przestrzeń ładunkową ściśle dopasowaną do wagi oraz rozmiaru konkretnego ładunku. W razie konieczności możemy także zapewnić transport w temperaturze kontrolowanej. Wykorzystujemy tylko nowoczesny tabor samochodowy, który spełnia wszystkie normy emisji spalin. Wszystko dlatego, że ograniczanie negatywnego wpływu na środowisko naturalne jest kluczowe dla naszej firmy i traktujemy to jako priorytet.

Mamy ogromne doświadczenie na międzynarodowym rynku transportowym, odpowiednie know-how, a do tego najlepszych kierowców i dyspozytorów. To sprawia, że proponujemy usługi na najwyższym poziomie, zapewniamy elastyczne rozwiązania transportowe i jesteśmy w stanie wykonać nawet najtrudniejsze zlecenie.

Szukasz profesjonalistów? Już dziś skorzystaj z naszych usług!

Wyposażenie

Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w:

  • GPS
  • CERTYFIKAT XL
  • PEŁNE WYPOSAŻENIE ADR I TABLICE DO ICH PRZEWOZU
  • MULTILOCK
  • TABLICE DO PRZEWOZU ODPADÓW
  • PASY MOCUJĄCE 500DAN, KĄTOWNIKI PLASTIKOWE
  • MATY ANTYPOŚLIZGOWE 8M
  • BELKI ROZPOROWE

Nasza flota składa się z ciągników siodłowych MAN oraz naczep Wielton

SZUKASZ PROFESJONALISTÓW? JUŻ DZIŚ SKORZYSTAJ Z NASZYCH USŁUG.

Zaufały nam już setki firm. Skontaktuj się z nami i uzyskaj szczegółowe informację na temat naszych usług oraz tego, jak możemy pomóc rozwinąć się Twojej firmie.

POMAGAMY FRANKOWI