Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.

Usługi

Transport Hand Carry

Zapewniamy odbiór przesyłki od nadawcy, dowiezienie na lotnisko i jego nadanie. Następnie odbiór na lotnisku docelowym i dostarczenie go bezpośrednio do odbiorcy.

Firma WR TRANSPORT ma duże doświadczenie w oferowaniu swoim klientom osobistego transportu lotniczego. Branża lotnicza jest wyjątkowa pod tym względem, iż nieustannie wymaga bezpiecznego i efektywnego transportu towarów wartościowych i bardzo pilnych.

SZCZEGÓŁY NASZEJ USŁUGI:

Nasze szerokie usługi obejmują transport door to door typu hand carry, który realizowany jest w formie transportu lotniczego. To pozwala dostarczać błyskawicznie i w sposób bezpieczny przesyłkę, która jest niezbędna w wyznaczonym miejscu i czasie. To idealne rozwiązanie szczególnie dla tzw. przesyłek krytycznych czasowo (time critical shipments), których niedostarczenie w wyznaczonym czasie mogłoby mieć bardzo negatywne skutki dla klienta. W ten sam sposób warto także wysyłać przesyłki o dużej wartości.

Korzystając z naszego transportu hand carry, nie musisz się martwić, że Twoja przesyłka nie dotrze na czas. Mamy bardzo duże doświadczenie w tego typu usługach. Dzięki temu realizujemy je sprawnie i szybko. Nasz transport hand carry to transport od drzwi do drzwi. Odbieramy od Ciebie przesyłkę, zawozimy na lotnisko i nadajemy. Po wylądowaniu samolotu na lotnisku docelowym odbieramy Twoją przesyłkę i dostarczamy ją bezpośrednio do odbiorcy.

Nasz transport typu hand carry to rozwiązanie proste, ale niezawodne. Nic dziwnego, że korzystają z niego różne branże od marek modowych i firm motoryzacyjnych po firmy elektroniczne i IT. Naszym najważniejszym atutem jest profesjonalny zespół, który tworzą zaangażowani i niezwykle doświadczeni pracownicy. To sprawia, że możemy świadczyć usługi transportu hand carry na najwyższym poziomie bez względu na to, w jaki rejon świata ma zostać dostarczona Twoja pilna przesyłka.

Wyposażenie

Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w:

  • GPS
  • CERTYFIKAT XL
  • PEŁNE WYPOSAŻENIE ADR I TABLICE DO ICH PRZEWOZU
  • MULTILOCK
  • TABLICE DO PRZEWOZU ODPADÓW
  • PASY MOCUJĄCE 500DAN, KĄTOWNIKI PLASTIKOWE
  • MATY ANTYPOŚLIZGOWE 8M
  • BELKI ROZPOROWE

Nasza flota składa się z ciągników siodłowych MAN oraz naczep Wielton

POTRZEBNY BŁYSKAWICZNY TRANSPORT DOOR TO DOOR? JUŻ DZIŚ SKORZYSTAJ Z NASZYCH USŁUG!

Zaufały nam już setki firm. Skontaktuj się z nami i uzyskaj szczegółowe informację na temat naszych usług oraz tego, jak możemy pomóc rozwinąć się Twojej firmie.

POMAGAMY FRANKOWI