Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.

Usługi

Transporty częściowe

Transporty częściowe to dobry sposób na ograniczanie kosztów w transporcie wykorzystując w sposób maksymalny przestrzenie ładunkowe aut ciężarowych oraz dostawczych.

Mając dostęp do setek aut na terenie Europy możemy optymalizować trasy, zapewniając naszym klientom nie tylko atrakcyjne stawki, ale i wysoka dostępność aut na terenie Europy.

SZCZEGÓŁY NASZEJ USŁUGI:

Szukasz rozwiązań transportowych efektywnych i atrakcyjnych cenowo? Chcesz płacić tylko za wykorzystaną przestrzeń ładunkową, a nie za cały samochód? Potrzebujesz zatem rozwiązania elastycznego i dopasowanego ściśle do Twoich potrzeb. To właśnie dla takich klientów, jak Ty, wykonujemy transporty częściowe.

Nasze usługi transportowe międzynarodowe i krajowe to idealny sposób na ograniczenie kosztów i efektywne wykorzystanie przestrzeni ładunkowej. To również gwarancja szybkiej dostawy. Już nie musisz martwić się o terminy. Dowieziemy nawet mały ładunek bezpośrednio pod wskazany adres bez przeładowywania. Dzięki temu ryzyko uszkodzenia towaru zostaje znacznie ograniczone.

Spedycja międzynarodowa i krajowa WR Transport to usługi na najwyższym poziomie. U nas pracują tylko profesjonaliści i bardzo doświadczeni kierowcy. Wykonujemy transport TIR-ami i mniejszymi pojazdami. Każde z tych aut jest nowoczesne, niezawodne i nie przekracza dozwolonych norm emisji spalin. Bo dla nas środowisko naturalne jest tak samo ważne, jak sprawne i szybkie wykonanie każdego zlecenia.

Mamy dostęp do setek mniejszych i większych aut w całej Europie. Dzięki temu możemy zoptymalizować każdą trasę przejazdu, a transport międzynarodowy i krajowy nawet najmniejszego ładunku wykonujemy błyskawicznie. Chcesz szybko przywieźć coś na przykład z Niemiec w ramach importu? A może planujesz wyeksportować do innego kraju paletę Twoich produktów? Wystarczy się z nami skontaktować!

Dla nas każdy klient jest ważny. Dlatego z takim samym zaangażowaniem realizujemy przewozy dużych ładunków, jak i wykonujemy transporty częściowe.

Wyposażenie

Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w:

  • GPS
  • CERTYFIKAT XL
  • PEŁNE WYPOSAŻENIE ADR I TABLICE DO ICH PRZEWOZU
  • MULTILOCK
  • TABLICE DO PRZEWOZU ODPADÓW
  • PASY MOCUJĄCE 500DAN, KĄTOWNIKI PLASTIKOWE
  • MATY ANTYPOŚLIZGOWE 8M
  • BELKI ROZPOROWE

Nasza flota składa się z ciągników siodłowych MAN oraz naczep Wielton

SZUKASZ PROFESJONALISTÓW? JUŻ DZIŚ SKORZYSTAJ Z NASZYCH USŁUG.

Zaufały nam już setki firm. Skontaktuj się z nami i uzyskaj szczegółowe informację na temat naszych usług oraz tego, jak możemy pomóc rozwinąć się Twojej firmie.

POMAGAMY FRANKOWI