Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.

Usługi

Transport ekspresowy

Oferujemy usługi dostawcze szyte na miarę, czyli ultra szybkie dostawy autami osobowymi, które minimalizują czas dostawy newralgicznych komponentów, pozwalając zachować ciągłość produkcji.

Dysponujemy autami dostawczymi do 3.5t DMC. Oferujemy naszym klientom dostawy towarów w systemie J I T dbając o to aby produkcja w toku była nie zagrożona.

SZCZEGÓŁY NASZEJ USŁUGI:

Transport ekspresowy to jedna z naszych specjalizacji. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, dużemu parkowi samochodowemu (dysponujemy również autami dostawczymi o ładowności do 3,5 tony i busami) oraz precyzyjnymi planowaniu realizujemy błyskawiczne dostawy towarów w systemie Just In Time (JIT) nie tylko na terenie Polski, ale także całej Europy.

Nasze ekspresowe usługi spedycyjne to rozwiązanie dla każdej branży, a szczególnie dla przemysłu. Zapewniamy łańcuch dostaw według indywidualnych potrzeb każdego klienta. Jesteśmy w stanie zwiększyć ilość dostaw i maksymalnie skrócić ich czas nawet na najdłuższych trasach. Klient ma stały kontakt z indywidualnym opiekunem, ładunek jest nieustannie monitorowany systemem GPS, a w razie potrzeby korzystamy z podwójnej obsady kierowców. Kładziemy duży nacisk na terminowość i bezpieczeństwo przewożonego ładunku.

Ekspresowe przewozy w systemie JIT oznaczają, że dostarczamy nawet pojedyncze komponenty, niezbędne do produkcji, bezpośrednio do hal produkcyjnych. To eliminuje zagrożenie przestojami w produkcji.

Nasz transport ekspresowy to same korzyści dla klienta. Pozwala znacznie obniżyć koszty magazynowania i eliminuje konieczność utrzymywania wysokich zapasów, a tym samym usprawnia proces produkcyjno-magazynowy. Dostawy JIT pozwalają tak zarządzać towarami i komponentami, aby znacznie zredukować koszty ich przechowywania i w konsekwencji zwiększyć produktywność oraz zyskowność.

Wyposażenie

Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w:

  • GPS
  • CERTYFIKAT XL
  • PEŁNE WYPOSAŻENIE ADR I TABLICE DO ICH PRZEWOZU
  • MULTILOCK
  • TABLICE DO PRZEWOZU ODPADÓW
  • PASY MOCUJĄCE 500DAN, KĄTOWNIKI PLASTIKOWE
  • MATY ANTYPOŚLIZGOWE 8M
  • BELKI ROZPOROWE

Nasza flota składa się z ciągników siodłowych MAN oraz naczep Wielton

NASZE DOSTAWY SĄ ZAWSZE NA CZAS! SKORZYSTAJ Z TRANSPORTU EKSPRESOWEGO I ZREDUKUJ KOSZTY. ZACHĘCAMY DO KONTAKTU!

Zaufały nam już setki firm. Skontaktuj się z nami i uzyskaj szczegółowe informację na temat naszych usług oraz tego, jak możemy pomóc rozwinąć się Twojej firmie.

POMAGAMY FRANKOWI