+48 690 840 860

Zadzwoń do nas

info@wrtransport.pl

Napisz wiadomość

NASZ ZESPÓŁ

Zespół
POZNAJMY SIĘ !

Działania logistyczne powinny być dla klienta niezauważalne. Jeżeli więc transport dotrze na czas i wszystko odbędzie się zgodnie z planem, nie oczekujemy od naszych klientów gratulacji i wiwatów. Biznes toczy się dalej. Rozumiemy to. Właśnie dlatego osiągnęliśmy ekspercki poziom w unikaniu sytuacji, w których klienci są niezadowoleni. 
 
WR Transport wychodzimy z założenia, że jeżeli coś się już robi, to trzeba to robić dobrze. To podejście pomaga nam rozwijać firmę i zdobywać zaufanie naszych kontrahentów. Jesteśmy rzetelni, uczciwi i terminowi. W naszej firmie pracują ludzie, którzy rzeczywiście znają się na rzeczy.  Nie jesteśmy ani najwięksi, ani najbardziej znani, ale jesteśmy przekonani, że naszym zaangażowaniem i podejściem do pracy wyprzedzamy wiele innych firm z naszej branży. 

ROBERT WITUSIŃSKI

Zanim zajął miejsce na wygodnym fotelu prezesa, przez wiele lat sam siadał za kółkiem jako zawodowy kierowca ciężarówek. Potem długo pracował jako kierownik transportu i spedycji w największej lokalnej firmie transportowej.

Te doświadczenia pomogły mu poznać i zrozumieć ten biznes w każdym jego detalu i krok po kroku stworzyć firmę, w której teraz wszystko działa jak w zegarku.

JUSTYNA WITUSIŃSKA

Pasja do transportu i spedycji zaprowadziła ją na studia w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu. Po jej ukończeniu, przez kolejne lata pracowała jako spedytor w jednej z największych firm transportowych w regionie. 

Następnie wraz z mężem założyła firmę WR Transport. Obecnie prowadzi i rozwija ten życiowy projekt jako dyrektor ds. spedycji międzynarodowej. 

PROFESJONALNIE DO KAŻDEJ DESTYNACJI

KONTAKT

Odpowiadamy błyskawicznie

Napisz wiadomość