+48 690 840 860

Call us

info@wrtransport.pl

Write a message

TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY

Transport międzynarodowy

Zna nas cała Europa. Teraz poznaj nas Ty.

Transport całopojazdowy międzynarodowy

Z nami Twój ładunek jest bezpieczny, bez względu na miejsce docelowe. Znamy specyfikę oraz regulacje prawne wszystkich krajów Unii Europejskiej oraz państw niezrzeszonych.  
 
Mając dostęp do setek pojazdów na terenie Europy, możemy optymalizować nasze  trasy i w ten sposób zapewniać klientom niższe koszty oraz szybkie i terminowe dostawy. Nasze usługi są dzięki temu bardziej ekologiczne, co w dzisiejszych czasach jest ważnym czynnikiem w wyborze dostawcy usług transportowych.  

Logistyka Twojej firmy od teraz może być ekologiczna.

Zadbaj razem z nami o planetę.

Pokonując trasę

0
km

Oszczędzamy Razem naszej planecie

0
kg CO2

Produkując przy tym prąd ze słońca o mocy

0
MWh

Jakość, która nie zna granic​

Własny nowoczesny tabor oraz starannie wybrani partnerzy

tworzący rozległą sieć spedycyjną pozwalają nam oferować międzynarodowy transport całopojazdowy (FTL) na najwyższym europejskim poziomie. Ładunki przewożone są zarówno na paletach, jak również w przesyłkach niespaletyzowanych. 
 
Dodatkowo realizujemy transport międzynarodowy ADR w całej Europie. Przewóz towarów niebezpiecznych odbywa się z wykorzystaniem specjalnie przygotowanych do tego celu pojazdów, które prowadzone są przez doświadczonych kierowców, posiadających wszystkie niezbędne uprawnienia. W razie konieczności możemy również zapewnić transport w temperaturze kontrolowanej. 
 

To, co nas wyróżnia, to bezkompromisowa jakość.

Od sprzętu po ludzi, którzy go obsługują

od prostych decyzji po kluczowe procedury wewnątrz naszej organizacji – wszystko opiera się na jasnej zasadzie: udany transport to suma wielu czynników, im lepiej je rozumiemy, tym większy mamy na nie wpływ. Jesteśmy więc firmą, która stale się uczy i rozwija. 

Profesjonalnie do każdej destynacji.

KONTAKT

Odpowiadamy błyskawicznie

Napisz wiadomość

    Contact

    We respond quickly

    Write a message